+380673870816 +380673870816

Голова Рівненської ОДА привітав особовий склад військової частини з річницею створення

Фото пресслужби РОДА

Військова частина 3055 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відзначає  26-у річницю від дня створення. Із цієї нагоди особовий склад привітав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Шана і подяка вам за те, що прийшли до лав ЗСУ, виконуєте громадянський обов’язок служити державі. Кожен робочий день у мене починається із привітання з вами. Коли заходжу в приміщення ОДА, то під час рукостискання з нацгвардійцями, відчуваю, що зі мною вітається справжній чоловік, який є уособленням козацького духу, настрою українця, - сказав Віталій Коваль. - Хочу подякувати і за виконання непростого завдання – легалізації ринку бурштину на Рівненщині. Завдяки цьому виграла економіка області. Насправді виклики будуть завжди. Але готовність до них призводить до того, що виклики не перетворюються на небезпеку. Впевнений, ви з усім впораєтеся». Повідомляє пресслужба РОДА.

Після привітання голова ОДА вручив військовим грамоти.

Довідково: військова частина 3055 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відзначає 26-у річницю від дня створення.

Із серпня 2018 року гвардійська частина дислокується в Рівному. Раніше вона розміщувалася у місті Євпаторія. Після анексії Криму була виведена з окупованої території.

Гвардійці виконують завдання із охорони громадського порядку, конвоювання, а також охорони державних установ.

Схожі статті