+380673870816 +380673870816

Дві сторони медалі у розвитку фізичної культури і спорту Рівненщини

     Щоб система фізичної культури і спорту працювала й приносила результати, потрібно її постійно вдосконалювати – зазначив перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко на колегії відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

     Михайло Кривко переконаний, що розвиток фізичної культури і спорту на Рівненщині не гірший ніж в інших областях. Коштів в обласному бюджеті не вистачає, тому потрібно шукати шляхи як їх заробити й економити. Кожному керівнику установи, яка займається розвитком фізичної культури і спорту, необхідно почати з економії енергоносіїв, використовувати альтернативне паливо, зокрема торфобрикет. Відсутність ефективної системи розвитку спорту, структури, яка б займалася методологічним забезпеченням його розвитку, не дає можливості досягати високих результатів.   Проаналізувавши роботу Костопільського обласного ліцею спортивного профілю, Михайло Кривко зазначив, що для Рівненщини не готуються кадри. Дитина займається спочатку в спортивній школі, згодом в ліцеї, а далі, ці діти нікому не потрібні. Щоб вирішити зазначену проблему, потрібно створити обласний коледж здоров’я, фізичної культури і спорту, зокрема в Костополі, перепрофілювавши Костопільське медичне училище. Перший заступник голови обласної ради також зазначив, що потрібно розробити положення про оцінку спортивних шкіл та провести атестацію їх викладачів.

     Окрім проблем, незабули й про хороше. За дорученням Президента НОКу України Сергія Бубки, Подяку Національного олімпійського комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху та ювілейну медаль з нагоди 20-річчя Національного олімпійського комітету України отримали Михайло Кривко, Олег Хомич та Олексій Губанов.

Схожі статті