03.04.2024, 15:19
313
Дві громади Рівненщини втратили Захисників
![](/img/1000/20240403_9949.jpg)
1 квітня 2024 року від отриманих поранень в наслідок удару дрона-камікадзе на Бахмутському напрямку, Донецької області, загинув 36-річний Юрій Столярчук з Грем'ячого.
Про це повідомили в Острозькій міській раді. Попрощаються з Захисником завтра, 4 квітня.
А в Корецькій міській раді повідомили, що під час проходження військової служби, 02 квітня помер захисник України, житель с. Крилів, Баглай Сергій Васильович.
Світла та вічна пам'ять Захисникам України!