+380673870816 +380673870816

Дорогу на перехресті Черняка-Гагаріна відремонтували (ВІДЕО)

Тепер тут зручно і їздити, і ходити. Після втручання «Народного Контролю» перехрестя поблизу Чайки нарешті відремонтували.

Асфальтне покриття на перехресті вулиць Черняка-Гагаріна зняли ще восени 2014 року. Та далі справа не пішла. Дорога впродовж зими розбилася ще більше. Люди скаржились –  пройти чи проїхати тут було не просто.

Олена, рівнянка:

- Переїжджали дорогу ось тут і десь посеред дороги відвалилося колесо і ми з цим колесом поїхали на другу сторону, закрутили скотчем. Ось так і їздимо. Дуже погана дорога. Ми постійно сюдою проїжджаємо, малий постійно трясеться у візочку.

Ігор, таксист:

- Подивіться, які ями. Постояли б ви тут цілий день і побачили б  як глушники відбивають і бампери. Як йшли з цирку діти, то тут кілька впало,  прямо на перехресті.

Міський голова Рівного обіцяв відремонтувати перехрестя до літа. Та після того, як у справу втрутився «Народний Контроль» роботу завершили ще до Великодня. Адже це питання хвилювало і журналістів, і громадські організації вже протягом тривалого часу.

Віктор Бредихін,  директор ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд»:

- Підготовка основи, скажімо так, для укладання верхнього шару асфальтобетону, верхній шар буде вкладатись 6 сантиметрів, загальна площа капітального ремонту перехрестя 3 тис. квадратних метрів. Плануємо закінчити роботи до суботи, в крайньому випадку в суботу зранку.

Ірина, рівнянка:

- Дорога була настільки поганою, не могли проїхати, навіть пройти нормально не могли. Дякую, що ви показали, яка в нас є дорога.

Ірина, рівнянка: 

- Ми як молоді мами з візочками, то там неможливо було проїхати, дуже багато транспорту нашого, чотириколісного зламалося, а  завдяки засобам масової інформації, які висвітлили цю проблему, її зробили.

Схожі статті