+380673870816 +380673870816

Домофон ніяк не полагодять на вулиці Волинської Дивізії (ВІДЕО)

Гроші на вітер. Мешканці цього будинку майже півроку платять за домофон, який не працює. Механізм вже давно обіцяють відремонтувати, а він і далі зламаний. Мешканці будинку номер двадцять три по вулиці Волинської Дивізії звернулись до «Народного Контролю».

В цьому будинку домофон встановили декілька років тому. Фірма, що займалась роботами, обіцяла вчасно проводити сервісні роботи, - кажуть люди. Проте, слова недотримали. Тепер,  як приходять гості, треба спускатися та відчиняти двері, - нарікає пані Марія.

Марія, мешканка будинку:

- Не працює, спускалися і відкривали. Гроші платимо регулярно, а він не працює.

Тетяна, мешканець будинку:

- Було, що діти в школу йдуть, вранці не можна з середини відкритися, назбиралося 15 дітей зі всього під’їзду і людей на роботу Ні  з вулиці ніхто не може відкрити,н і з середини ніхто не може. Це треба спускатися, відкрити дитині двері, щоб дитина зайшла

Віктор, мешканець будинку:

- Старша приходить зі школи, дружина має залишати 2 маленьких дітей, спускатися і відкривати їй двері.

Чому люди платять за послугу, якої не отримують, знімальна група йде з’ясовувати у фірму, яка обслуговує домофон будинку по вулиці Волинської Дивізії, 23. Начальника підприємства на місці не було, але журналістів запевнили, що до ремонту візьмуться.

Олена, диспетчер КС «Домофон Рівне»:

- Сьогодні будуть його відновлювати.

«Народний Контроль» перевірить, чи полагодять домофон у цьому будинку. 

Схожі статті