+380673870816 +380673870816

До Рівного завітав президент Академії Вільних Мандрів

На запрошення громадської організації "Пласт" до Рівного завітав відомий російський мандрівник Антон Кротов. У приміщенні Рівненської обласної бібліотеки він зустрівся із поціновувачами туризму. Сам мандрівник обирає подорожі автостопом. 

Громадська організація "Пласт" існує вже не одне десятиліття. Мета якої збагачення молоді як культурно, так і духовно. Бути вірними Богу та Україні - ось принципи, які сповідують пластуни.

Запросило товариство Антона Кротова до себе не випадково. Адже як висловився сам мандрівник, його не цікавить "буржуйний" туризм. Він хоче бачити світ, людей, їх культуру та побут такими, якими вони є насправді. 

Віталій Поровчук, член громадської організації "Пласт":

- Мандри - це одна з форм роботи з молоддю і дітьми. Одна з форм виховання. Одна з форм пізнання світу. Ми вирішили запросити відомого мандрівника, щоб він зацікавив молодь до туризму.

Антон Кротов почав мандрувати ще з 14 років. Нині він об'їздив майже увесь світ. Мандрівник подорожує автостопом та ночує у місцевих жителів. За його словами, такі подорожі дають реальну уяву про країну до якої потрапив. Здійснити мандрівку до Китаю, Індії чи Таїланду насправді дуже легко і дешево. Головне не зволікати.

Антон Кротов, мандрівник:

- Не варто відкладати у довгий ящик те, що можна зробити зараз, адже потім будете шкодувати все життя. Якщо ви хочете написати книгу чи подорожувати – вперед! Не зволікайте! З кожним роком у вас буде все менше часу, щоб зробити це. Життя не безкінечне.

Антон Кротов є президентом Академії Вільних Мандрів. Аби допомагати вільним туристам, таким як він, мандрівник періодично відкриває у різних країнах світу "будинок для всіх". У ньому можуть зупинитися та безкоштовно пожити всі бажаючі. У планах мандрівника найближчим часом відвідати Мексику. Нещодавно він повернувся із Папуа Нової-Гвінеї. Там він познайомився з місцевою культурою та побутом, а свої враження від поїздки закарбував у віршах.

Антон Кротов запевнив, що він абсолютно щаслива людина. Таким його роблять вільні подорожі. Проте, не лише у мандрах людина може знайти себе. Головний секрет - займатися тим, до чого лежить душа.

Схожі статті