+380673870816 +380673870816

До проекту "Рівненщина – край бурштинових янголів" долучаться вихованці підліткових клубів

На Рівненщині триває конкурс янголів, зроблених дитячими руками. Свою майстерність у ньому зможуть показати й вихованці підліткових клубів обласного центру. Адже заклади долучаються до проекту "Рівненщина – край бурштинових янголів". Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    За його умовами, найвдаліші вироби декорують "сонячним каменем". Річ у тім, що бурштин є візитівкою області, адже на теренах України цей мінерал видобувають лише в нашому краї. Тим часом цей проект має на меті в оригінальний спосіб популяризувати "сонячний камінь" Рівненщини. 
    Хоча конкурс розрахований на обдарованих школярів краю, його учасниками можуть стати всі охочі, незалежно від віку та місця проживання. Майструвати янголів дозволяється з будь-яких матеріалів, використовуючи різну техніку – від пап’є-маше та макраме – до ліплення з глини та різьби по дереву. Працювати над виробами можна до Великодня. Адже саме тоді в Музеї Бурштину відбуватиметься парад янголів. Кращі вироби визначатиме журі, у якому працюватимуть бурштиністи та художники. Переможці конкурсу отримають приз.

Схожі статті