+380673870816 +380673870816

До Острозької академії завітав канадський мільйонер Ераст Гуцуляк

Канадський мільйонер, син талановитого педагога Рівненської української гімназії, благодійник Ераст Гуцуляк завітав до Острозької академії на зустріч із студентами. Молодь вишу засипала мецената різноманітними запитаннями, що вже кілька років своїми благодійними внесками підтримує Острозьку академію. 
     З України Ераст Гуцуляк приїхав у Канаду ще зовсім юним. У руках була дерев’яна валізка, про яку потім не раз згадає у своїй книзі та 5 доларів. Починав фармацевтичний бізнес з кредитів, тепер продовжує його з мільйонами прибутку. Проте, гроші не складає в мішок, а щедро ділиться з тими, хто їх потребує. Наука та освіта для пана Ераста, чи не на першому місці. Тому його підтримка добре знана в Україні, зокрема в Національному університеті "Острозька академія". 
     Канадський українець жартома називає ректора вишу Ігора Пасічника чарівником, адже із легкістю погодився на співпрацю, яку запропонував ректор.
     Цього разу Ераст Гуцуляк завітав до академії, аби перевірити, як триває будівництво гуманітарного корпусу. Та не лише це стало приводом відвідати виш. Основна ж мета гостин - спілкування з молодою елітою нашої нації. Його мудре слово торкнулося серця і свідомості кожного із присутніх у залі студентів. Ераст Гуцуляк радив молоді бути цілеспрямованими. Із власного досвіду переконався, що духом незламний той, хто вміє вперто підніматися після падінь. Ну і звісно просив кожного не покладаючи сил навчатися. Наука – невичерпна сила, зазначив Ераст Гуцуляк. Попри значні статки, українсько–канадський мільйонер вирізняється неабиякою скромністю та щедрістю. 
     В знак вдячності за благодійну діяльність, спрямовану у галузь української освіти, ректор Ігор Пасічник вручив меценату золоту медаль князя Костянтина Острозького. У свою чергу "фанат добрих справ", як його встигли прозвати рівненські журналісти, Ераст Гуцуляк пообіцяв виділити академії ще сто тисяч благодійних коштів на розбудову другого корпусу, аби молодь мала достойні умови для навчального процесу.
     Пан Ераст вірить, що благополучне майбутнє нашої держави в руках у перспективної молоді, тому щосили допомагає їй. Запевняє, творити добро – справа не складна, виділені на благодійність кошти кожен раз повертаються йому сторицею.


110519_OA Gycylak sferadesigner

Схожі статті