+380673870816 +380673870816

До Євро-2012 рівненські правоохоронці посилено вивчають англійську мову

Рівненські правоохоронці взялися за підручники. Окрім забезпечення охорони громадського правопорядку в області, відтепер вони вивчатимуть ще й англійську мову. Адже це одне із завдань, яке включає у себе підготовка до Євро-2012. 

Впродовж декількох місяців, двічі на тиждень працівники органів внутрішніх справ у Рівненській області збираються у просторій залі, аби "підтягнути" свої знання з англійської мови. І хоча вчителі запевнили, що методика за якою працюють курсанти швидка та доступна, кожному вона дається по-різному.

Андрій Главацький, працівник міліції:

- Навчався вже і в школі, і в інституті. Англійська мова дається добре.

Олександр Онісімчук, працівник міліції:

- Мова дається нелегко, після школи пройшов вже деякий період, але намагаюся згадувати. Багато допомогають вчителі.

Хоча в нашому місті футбольні матчі не проходитимуть, втім під час чемпіонату правоохоронцям буде чим зайнятися.

Василь Лазутко начальник УМВС України в Рівненській області:

- Оперативний загін УМВС в Рівненській області буде забезпечувати охорону правопорядку в місті Львів. Ми закріплені за цим містом.


Навчають, так званих студентів, викладачі Рівненського державного гуманітарного університету, які зголосилися допомогти структурним підрозділам міліції. Усіх правоохоронців розділили на групи за рівнем вже набутих знань з іноземної мови. Загалом по 5-6 чоловік в кожній. Окрім того, навчаються міліціонери за оксфордськими підручниками.

Світозара Бігунова, доцент кафедри практики англійської мови РДГУ:

- Наші магістранти розробили словничок найбільш вживаних і необхідних слів та виразів, наші курсанти працюють за підручником оксфордської програми "Хедвай".

Допомагає правоохоронцям в опануванні мови Шекспіра і збірник-розмовник, який минулоріч побачив світ з ініціативи управління Міністерства внутрішніх справ у Рівненській області спільно із Національним університетом "Острозька академія". Однак, як запевнив декан факультету іноземної філології РДГУ Галина Ніколайчук, одних книжок замало, тут головне бажання та наполеглива праця. 

Галина Ніколайчук, декан факультету іноземної філології РДГУ:

- Вона має за мету максимально зактивізувати знання працівників органів внутрішніх справ з англійської мови. І нам би дуже хотілося, щоб ця робота була продуктивною, щоб наші працівників органів внутрішніх справ виглядали компетентними в організаційних і побутових питаннях і проблемах, які будуть виникати під час проведення Євро-2012.

Після завершення навчання правоохоронці складуть тестово-комунікабельний іспит, під час якого викладачі перевірять їх граматику. Однак, основну увагу приділятимуть мовленнєвому рівню знань та навичок.

Схожі статті