+380673870816 +380673870816

До Дня Європи в НУВГП відбувся фотоконкурс "Моя Європа 2011"

Починаючи з 1985 року увесь європейський світ 9 травня відзначає день Європи. У Рівному ж святкують цілий тиждень. В місті в ці дні проходить багато заходів на європейську тематику. Не винятком є і Національний університет водного господарства та природокористування. 17 травня у виші розпочала роботу виставка фотоконкурсу "Моя Європа 2011" в якому беруть участь студенти, викладачі та просто працівники університету. 
     Сьогодні ж були підбиті його підсумки та нагороджені переможці. Захід проходить щорічно і як зазначив проректор з науково-педагогічної і методичної роботи НУВГП, цьогорічний конкурс розширив свої тематичні межі.
     Традиційно визначати кращі роботи, університет запрошує провідних фотомитців Рівненщини. Головою журі фотоконкурсу "Моя Європа-2011" цьогоріч став фотожудожник Олександр Майструк. Він відзначив професійність виконання робіт фотографів-аматорів.
     Олександр Майструк виділив дві роботи, які йому найбільше сподобалися, одна з яких "На болотах" Андрія Голубцова. Саме вона принесла йому перемогу у конкурсі. Він вже не вперше бере участь у подібному заході. Цьогоріч представив 8 робіт. Розповідає, що намагався збалансувати кількість портретних і пейзажних фотографій. Проте більше до душі природа. Друге місце здобув Андрій Білецький, студент факультету будівництва і архітектури, третє - Євген Пугачов, професор кафедри архітектури. Всіх призерів та кращих авторів у різних номінаціях нагородили грамотами та подарунками.


110520_NYVGP sferadesigner

Схожі статті