24.04.2013, 15:49
752
Депутатський вісник від 23.04.2013
![](/img/1000/news16256.jpg)
Гість програми - Сергій Васильчук, представник депутатської групи "Рівне" в Рівнераді.
Про державний бюджет та його непропорційний розподіл між регіонами, про загальний стан із заборгованості заробітної плати на підприємствах Рівного, а також про майбутнє парку відпочинку "Ювілейний". Про це та не лише спілкувався автор програми "Депутатський вісник" Андрій Смусь із депутатом Рівнеради Сергієм Васильчуком.