+380673870816 +380673870816

Депутати Рівненщини з І Всеукраїнської Спартакіади органів місцевого самоврядування повернулися з перемогою

Рівненські депутати довели, що вміють не лише виконувати свої професійні обов’язки, а й у футбол та інші види спорту вправно грати. За результатами змагань Всеукраїнської Спартакіади серед чиновників, яка проходила з 4 по 8 жовтня в Алушті, представники Рівненщини завоювали Кубок першості з футзалу.  

За результатами Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних та міських рад Рівненщина завоювала Кубок першості з футзалу. У загальнокомандному підсумку наші чиновники посіли восьме місце. Змагання проводилися з волейболу, настільного тенісу, шашок і футболу. Спартакіаду присвятили 20 річниці Незалежності України.

Михайло Кривко, голова Рівненської обласної ради:

- Приємно, що наша футбольна команда обіграла Дніпропетровську, Миколаївську, Одеську області. Ми у фіналі змагалися з Івано-Франківською областю. І перемогли з рахунком 1:0.

Під час брифінгу, обговоривши здобутки, згадали і про болючі спортивні питання міста та області. Чиновники не оминули і стадіон "Авангард", який потребує капітального ремонту. 

Михайло Кривко, голова Рівненської обласної ради:

- Майном розпоряджається міська рада. Вона повинна прийняти відповідне рішення. Я вас запевняю, що депутати обласної ради ідею реконструкції стадіону підтримають. Ми готові забрати стадіон "Авангард" в обласну комунальну власність.

Проте, будівельні роботи нового палацу спорту в Рівному, попри всі прагнення обласної та міської влади, розпочнуться не скоро. Причина банальна – брак фінансування.


111010_sPORT sferadesigner

Схожі статті