+380673870816 +380673870816

Чоловіки Рівного теж святкують 8 Березня

Восьмого березня усі жінки вдягнуть своє найкрасивіше вбрання, зроблять елегантні зачіски та підготуються до прийому привітань і подарунків. Проте, святкувати в цей день буде не лише жіноча половина людства, а й деякі чоловіки. Свій День народження відомий актор, гуморист по життю та колишній керівник Рівненського обласного академічно-драматичного театру Павло Опанасович Хредченко святкує саме 8 березня. Дивним є також те, що цей дідусь чи не єдина особа чоловічої статі, яка проживає в п’ятиповерховому будинку рясно заселеному жінками.

"Я живу не один, зі мною живе мій склероз", - так жартує 72-річний Павло Хредченко. 8 березня йому виповнилося 73. Вважає, що найкращий подарунок жінкам – це він сам.

Павло Хредченко, актор, гуморист:

- Восьме березня – це маленький подарунок жінкам. Ви ж бачите, що я маленького зросту. Дуже любив жінок і зараз люблю. І зараз їм бажаю здоров’я, щастя. От восьме березня – це жіночий день, а п’яні чомусь чоловіки.

Не лише з любов’ю до жінок, а й з гумором по життю крокує ця непересічна особистість. У його пам’яті живуть десятки тисяч анекдотів. Більшість з них він нотує у свою книжечку, а от публікувати комічні перли Павло Опанасович поки не поспішає. Доки автор роздумує над цим, його творіння вже гуляють містом, як народні анекдоти.

Павло Хредченко, актор, гуморист:

- Я хотів з газетами домовитися на останній сторінці публікувати анекдоти. Як анекдоти від Нікуліна. А вони говорять, що це не цікаво. Ми з Інтернету можемо будь-які дістати.

У будинку, де проживає Петро Хредченко, він є чи не єдиним чоловіком, серед мешканок п’ятиповерхівки. Гуморист запевнив, що магії тут жодної немає, дата народження 8 березня теж ні до чого. Просто він береже себе, стежить за власним здоров’ям і завжди посміхається.

Павло Хредченко, актор, гуморист:

- А тому, що я виїжджаю в Запорізьку область до батьків. Там батьки померли, але хатинка є. Я там працюю в землі. Встаю півчетвертого ранку. Ніяких умов, води нема, газу нема. Лопата, сапа і я.

Що ж до акторської діяльності, то цей дідусь побив усі рекорди, зігравши рівно тисячу сто вісімнадцять разів роль Стецька у виставі "Сватання на Гончарівці" Григорія Квітки-Основ’яненка . Також Петро Хредченко був одним із засновників сатиричного театру мініатюр "Шалантух". Безліч жартів видатних українських гумористів тоді викликали бурхливий сміх у слухачів. Анекдоти ллються з вуст Петра Хредченка і досі. Варто лиш озвучити одне слово, як у гумориста з’являються свої асоціації і свій анекдот.

Схожі статті