+380673870816 +380673870816

Чи мають право люди на дах над головою?

У мешканців гуртожитку за адресою Фабрична 20 і міської влади відповіді на це питання різняться. Щоб вирішити дилему, прийняли рішення звернутися до суду. 
     Дві сім'ї, які проживають в гуртожитку по вулиці Фабричній 20 подали апеляцію до Рівненського апеляційного суду щодо, на їхню думку, незаконного виселення їх з помешкання. Люди бідкаються, що родинам з маленькими та хворими дітьми нікуди подітися. Марія Кукуруза розповіла про свої проблеми та водночас, переповіла ситуацію і сім'ї Лесі Цьось, адже остання через сльози не змогла промовити ані слова, бо опинилася в такому ж становищі. Віктор Януль, адвокат який захищає права жінок у суді впевнений, що закон на їхньому боці.
     Відстоює інтереси рівненської громади, зокрема мешканців гуртожитку на Фабричній 20, голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Рівненській області, депутат облради Олег Осуховський. Каже, що мешканці звернулися до них за допомогою через громадську приймальню партії. Депутат запевняє, що із свого боку зробить вcе можливе, щоб допомогти цим сім'ям.
     Судове засідання, яке мало відбутися 4 числа, перенесене на 26 травня. Причина банальна - представник юридичного відділу рівненського міськвиконкому перебуває у відпустці. Позицію міської влади прокоментував Володимир Хомко, який стверджує, що люди, які посилилися незаконно будуть виселені, а ті, хто чекав своєї черги на гуртожиток – заселені. 
     Де опиняться дві рівненські сім'ї: на вулиці чи все ж у своєму домі, говорити ще рано. Але як розповів їх адвокат, якщо і 26 травня представники влади не з'являться до зали суду, питання, згідно з чинним законодавством, автоматично вирішується на користь мешканців.

 


110505_Gyrtojitok sferadesigner

Схожі статті