+380673870816 +380673870816

Чи є "вихід" для підприємців?

     Представники професійної спілки підприємців  Рівного, спільно з  Міжнародним комітетом захисту прав людини в Рівненській області , запросили депутатів від ВО "Свобода" на Рівненщині на зініційоване ними  проведення круглого столу на тему: "Загроза існуванню малого та середнього бізнесу внаслідок реформ", за участю підприємців, правозахисників та представників виконавчої влади, пенсійного фонду міста та області. Підприємці так і не змогли отримати чіткі  відповіді на свої запитання.

     Чимало нарікань, з боку присутніх у залі підприємців, виникло щодо діяльності Виконавчої служби та Пенсійного фонду. Представники Міжнародного комітету захисту прав людини в Рівненській області говорять, що підприємців на круглий стіл, привела невизначеність та звичайний страх перед невідомим.

На запитання людей: "Що робити підприємцям, аби через податки не перетворитися на жебраків?",- рівненські виконавці радять:" Боротися".

     Боротися, однак в дещо інший спосіб, радять підприємцям депутати від Всеукраїнського об’єднання  "Свобода". Керівник свободівців Рівненщини, Олег Осуховський закликав людей до проведення акцій громадської непокори, адже це, на його думку, єдиний шанс протистояти  діючій системі.

     Після завершення круглого столу, його ініціатори прийняли рішення направити лист-звернення до представників держаних служб, аби вони доповіли про соціальну та економічну ситуації на Рівненщині.


110407_Biznes sferadesigner

Схожі статті