+380673870816 +380673870816

Чи безпечний квас у Рівному?

З першим потеплінням на вулицях Рівного з’явилися цистерни з квасом. Як показує практика – це перший спосіб, до якого вдаються рівняни, аби втамувати спрагу від літньої спеки. Та в інших містах України, зокрема у столиці цей вид вуличної торгівлі цього року заборонили. 
     Жовті цистерни з написом "Квас" стали постійним літнім атрибутом вулиць з 30-х років минулого століття. До бочок шикувалися черги. Тоді квас коштував 3 копійки за маленький кухоль і 5 копійок - за півлітровий. 
     Пройшло багато років і хоча ціна на квас зросла у десятки разів, популярність цього житнього напою не зменшилася. Перед початком сезону – санітарно-епідеміологічна станція провела перевірку цистерн і самого продукту. Результати показали – боятися розливного квасу не потрібно.
     Термін придатності квасу – дві доби, тому рейдові перевірки інспектори проводитимуть упродовж усього сезону. Втім тоді, коли у Рівному квас якісний і його лікарі, навіть, радять вживати для покращення травлення, то у столиці продаж цього напою із бочок заборонили. Причина - непридатність цистерн, які не зберігають необхідну температуру. Рівняни ж з приводу того, що у місті смачний напій продається чи не на кожному кроці щиро радіють. Проте санітарно-епідеміологічна станція звертається до громадян з проханням бути обачними, вживати квас лише з пластикового посуду і реагувати на порушення своїх прав.


110512_Kvas sferadesigner

Схожі статті