18.03.2014, 13:24
2170
Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Роман Алексійчук, голова ОСББ "Мій дім")
![](/img/1000/news23034.jpg)
Гість програми - Роман Алексійчук, голова ОСББ "Мій дім".
В новобудовах немає проблем. Цю думку розвінчує ОСББ "Мій дім". Створене об’єднання у 2008 році, відразу після здачі в експлуатацію будинку. Нерегулярний вивіз сміття та сусідство з моргом - це лише частина проблемних питань цієї багатоповерхівки, шо на вулиці Тихій,7.