+380673870816 +380673870816

Будні ОСББ з Ігорем Мічудою (Андрій Прищепа, управитель ОСББ «Агава») ВІДЕО

Гість програми - Андрій Прищепа, управитель ОСББ «Агава».

Одне з найперших ОСББ Рівного почало врешті нормально працювати. У багатоповерхівці за адресою Фабрична, 24 об’єднання співвласників створилося більше 20 років тому. Проте, за час існування в будинку фактично нічого не робилось. Тому трохи більше року мешканці вирішили на зборах змінити управителя. 

ОСББ «Агава» 20 з лишком років існувало фактично лише на папері. Адже в будинку не проводилось ніяких ремонтів та благоустрою, відповідно і мешканці неохоче сплачували за квартплату. З часом такий стан справ більшості набрид і прийняли рішення змінити керуючого ОСББ. Новий управитель Андрій Прищепа розповідає, що роботи в будинку було чимало. Власними коштами об’єднання в будинку вже закрило чимало питань, а за допомогою муніципальної програми нещодавно встановило тепловий лічильник.

За трохи більше року в ОСББ вдалось підняти рівень проплат з 30% до 150%. Також цього року за кошти від квартплати, що йдуть на рахунок ОСББ, було закуплено 10 нових поштових скриньок і в планах провести капітальний ремонт в одному з під’їздів.

Схожі статті