+380673870816 +380673870816

Будинки квасилівчан руйнуються через великогабаритні автомобілі (ВІДЕО)

Мешканці цього будинку занепокоєні, що їх дім може завалится, бо тріснув фундамент. Люди кажуть, що все через те, що величезні вантажівки постійно  їздять дорогую, яка поруч. Мешканці і до влади звреталися, і шлагбаум встановлювали та нічого не допомагає. Жителі Квасилова покликали «Народний Контроль».

По цій вулиці щодня проїжджає більше сотні габаритних авто. Пані Валентина розповідає, що вантажівки майже щоночі змушують прокидатися.

Валентина, місцева жителька:

- В нас хати тріщать, коли їдуть ці фури, а за ними ще й такі колоди везуть, то здається, що землетрус в хаті. Все бряжчить. Все гуде. Це щось страшне робиться.

Раїса, місцева жителька:

- Весь фундамент, подивіться, ми його кожен рік обдираємо, штукатуримо і кожен рік таке саме.

Євгенія, місцева жителька:

- Заважають спати. Як йде машина ця, то в мене на телевізорі антени брязкають одна об другу, ліжко ворушиться.

Любов, місцева жителька 

- Минулого року робили ремонт в кухні і тут була така щілина. Он видно. Що в нас в кухні було видно прохідну заводську, а наші хати шлакові от тут, воно як розсиплеться, то що я маю робити.

Ці вантажівки возять товар на підприємство, яке розташоване поблизу. Люди кажуть, що є інший шлях та от фірма не хоче пускати тудою автівки.  Погоджується з квасилівчанами  і керівництво села.  

Дмитро Крет, селищний голова Квасилова:

- Дорога по центру селища, по приватному сектору, вздовж виробництва і до потужностей меблевої фабрики вулиця, вона не є придатною для пропуску таких великогабаритних машин. Вирішення проблеми на сьогодні є: великогабаритний транспорт з центру селища запустити по промисловій зоні.

Як тільки «Народний Контроль»  зацікавився проблемо, керівництво фірми ніби крізь землю провалилося. Пояснювати чому вантажівки не їздять іншим шляхом не захотіло. Активіст «Народного Контролю» Дмитро Сільман впевнений, що в таких умовах люди не можуть жити. Вимагати вирішити проблему він взявся на позачерговій сесії райради.

Люфт:

- Прошу вас проконтролювати ситуацію і сприяти тому, аби привести до порядку транзит транспортних засобів через територію «ВАТ Рівнесільмаш».

Віталій Стельмах, голова Рівненської РДА: 

- На наступній неділі я зберу робочу групу, ми сядемо, проговоримо, будемо приймати більш конкретні і виважені рішення.

«Народний Контроль»  буде стежити за розвитком справи. 

Схожі статті