+380673870816 +380673870816

Близько трьохсот дерев посадили рівненські чиновники та активісти у Пересопниці

Весняна толока триває. Представники обласної, районної влади разом з місцевими активістами садили дерева на території культурно-археологічного центру "Пересопниця". 

Замість елегантних костюмів та краваток - камуфляж, кепки та зручне взуття. Саме у такому вигляді до Пересопниці приїхали обласні чиновники. І одразу взялися до роботи – садити дерева. Вони розповіли, що для них це не вперше. Технологію добре знають й інших завзято повчають.

Близько трьох сотень саджанців виділило обласне управління лісового та мисливського господарства для озеленення культурно-археологічного центру "Пересопниця". Садити їх взялися не лише місцеві активісти, а й лісівники та обласні чиновники. Василь Берташ встиг закопати у землю дванадцять саджанців. 

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Ми завжди традиційно перед Пасхальними святами озеленюємо парки, прибираємо території. Торік ми працювали на Козацьких могилах в Берестечку і звичайно буде приємно, якщо я буду приїжджати у Пересипницю і буду перевіряти як росте те дерево, що я посадив.

Лісоводи Рівненщини завершують програму озеленення. Цієї весни на площі майже три тисячі гектарів планують посадити нові лісові культури. Відтак, і на території культурно-археологічного центру незабаром зазеленіють нові дерева.

Володимир Грицайчук, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства:

- Сьогодні ми проводимо акцію "За чисте довкілля". Вибрали це історичне місце. Висадимо більше трьохсот дерев різних порід – дуб, клени, ясен, липа, сосна, також тут буде березова крутина.

Близько трьох сотень дерев посадили активісти на території культурно-археологічного центру. Вони сподіваються, що дерева зовсім скоро замайорять зеленими барвами і будуть милувати око туристів.

Схожі статті