+380673870816 +380673870816

Безкоштовне медичне обстеження у центрі Рівного

Напередодні Всесвітнього дня Червоного Хреста, який відзначають 8 травня, представники цієї організації  в центрі міста провели медичне обстеження рівнян. Усіх бажаючих долучитися до своєрідної масової акції закликали волонтери. 
     Людмила Уварова у Рівному гостює. Живе вона в Росії, де таких акцій, як розповідає, не проводять. Коли ж на вулиці її запросили волонтери пройти УЗД-обстеження щитовидної залози - одразу погодилася. 
     Голова Рівненської обласної організації Червоного Хреста Володимир Соколенко розповідає, що після чорнобильської катастрофи хвороби нагадують про себе частіше. Тому лікарі цієї організації щодня обстежують десятки людей. Також Володимир Соколенко наголосив, що такі обстеження для населення безкоштовні.
     Сьогодні рівняни змогли пройти УЗД щитовидної залози, перевірити артеріальний тиск, ознайомитися з правилами надання першої медичної допомоги та просто отримати консультацію лікарів. Доречі, така акція у Рівному проходить вдесяте. Як розповідають її організатори, минулоріч таке обстеження пройшло близько двохсот людей.110505_Cher Xrest sferadesigner

Схожі статті