+380673870816 +380673870816

Березнівщина знайшла партнерів у Польщі

3-5 червня офіційна делегація Березнівського району на чолі з головою районної ради Віталієм Лаштою побувала з візитом у місті Бартошіце Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. Мета поїздки – розпочати практичну реалізацію Угоди про співпрацю, яку уклали 2010 року між Березнівським районом та Бартошіцьким повітом. Крім офіційної делегації, в сусідній державі побував вокально-інструментальний ансамбль "Вруна" районного будинку культури. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Передусім українську сторону цікавили напрямки та шляхи реалізації реформ, які здійснюються у Польщі після вступу в Європейський Союз, а також польський досвід реформування місцевого самоврядування. Делегація з Березнівщини взяла участь у конференції депутатів Вармінсько-Мазурського воєводства і Бартошіцького повіту, де голова районної ради Віталій Лашта окреслив бачення подальших відносин з поляками. 
     Серед першочергових напрямків співпраці визначили реабілітацію хворих дітей з вадами розвитку і їх адаптацію до нормального життя, підтримку обдарованих дітей, які зможуть побувати у творчих поїздках у Польщі за рахунок коштів Євросоюзу. Члени делегації також ознайомилися з життям етнічних українців, зокрема, побували в українській гімназії в місті Бартошіце, де діти мають можливість здобувати освіту рідною мовою.

Схожі статті