+380673870816 +380673870816

Архієпископ Рівненский і Острозький дав поради як правильно виходити з посту (ВІДЕО)

До Великодня залишилось менше тижня. Архієпископ Рівненский і Острозький Іларіон розповів нашим журналістам де та коли можна буде освятити у місті паску, а також дав поради як правильно виходити з посту. 

Великодня ніч сповнена таїнства. Адже усі віряни покидають свої домівки та прямують до храмів з великодніми кошиками. Проте, за станом здоров’я чи іншими обставинами не усі містяни мають змогу вночі піти до храму. Для них, за словами Владики, напередодні та опісля будуть проводитись святкові богослужіння.

Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький:

- Урочисте пасхальне богослужіння традиційно розпочнеться в Покровському Соборі рівно о пів дванадцятої ночі. Для тих, хто не може прийти у сам храм, буде онлайн-трансляція. Також паски будуть освячуватися напередодні у суботу і в неділю цілий день. Тобто, як тільки закінчиться урочисте пасхальне богослужіння, вже зранку з 9 чи 10 години усі бажаючі зможуть підійти у храм і отримати благословення.

Також архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон порадив вірянам про що слід пам’ятати після посту.

Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький:

- Коли закінчується піст, починаються пасхальні свята. Я б радив кожному не забувати про стриманість. Стриманими ми буваємо в піст, але потрібно бути і після посту стриманими. Надмірне об’їдання ніколи не було корисним. Я раджу усім бути обережними, не зловживати алкогольними напоями та пам’ятайте, що здоров’я - це Божий дар і його потрібно берегти. Нехай пасхальні свята для усіх будуть приємними, корисними і радісними.

Відтак освячення пасок в Покровському та Воскресенському соборах  в суботу розпочнеться з другої години дня, а у неділю орієнтовно о третій ночі. 

Схожі статті