+380673870816 +380673870816

300 мільйонів євро, отримані від МФО, підуть на будівництво ліній електропередач Рівненської та Хмельницької АЕС

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України під головуванням Міністра Юрія Бойка відбулося засідання Оперативного штабу з будівництва об’єкта "Лінії електропередачі 750 кВ для видачі потужностей Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій: ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська з розширенням ПС 750 кВ "Київська" та заходами ПЛ 750 кВ". Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
    Виступаючи на засіданні Юрій Бойко підкреслив, що будівництво зазначеного об’єкту спрямоване на підвищення пропускної спроможності перетину Захід-Вінниця та забезпечення видачі потужностей Рівненської та Хмельницької АЕС і передачі цієї потужності у дефіцитні центральний та східний регіони країни.
    Юрій Бойко підкреслив, що учасникам реалізації проекту необхідно докласти усіх зусиль для забезпечення своєчасного завершення та по можливості прискорення реалізації будівництва лінії електропередачі 750 кВ для видачі потужності Рівненської та Хмельницької АЕС. У засіданні Оперативного штабу взяли участь представники Міненерговугілля, НЕК "Укренерго", НАЕК "Енергоатом", Держагентства земельних ресурсів, Держагентства лісових ресурсів, обласних державних адміністрацій Житомирської, Київської та рівненської областей, представники підрядних організацій.

Схожі статті