+380673870816 +380673870816

19 молодих людей стали помічниками депутатів обласної ради

5 грудня 2011 року в приміщенні Рівненської обласної ради відбулася зустріч з фіналістами проекту "Молодий помічник депутата". На Рівненщині він проводиться уперше за ініціативи громадських організацій та за підтримки обласної ради й облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     З перемогою присутніх привітали політики області. Вони вручили молодим людям відповідні посвідчення. Варто зауважити, що новоспечені помічники депутатів працюватимуть на громадських засадах. 
     До фіналу проекту дійшли 19 молодих людей. Троє з них стали помічниками голови обласної ради. Загалом же на участь у проекті було подано 76 анкет, з яких організатори обрали 50 претендентів. За перемогу вони боролися довгих вісім місяців: відвідували семінари-тренінги, брали участь в он-лайн конференціях на теми, які стосувалися розвитку різних галузей економіки області, вивчали особливості роботи органів місцевого самоврядування, взяли участь у роботі стратегічної ради Рівного і регіону та Рівненському міжнародному форумі з агрологістики. І найголовніше – захищали власні проектні ідеї, що і стало вирішальним у виборі майбутніх переможців.

Схожі статті