+380673870816 +380673870816

Представники постійної комісії з питань науки, освіти, культури і духовності відвідала позашкільні заклади Рівного

Постійна комісія з питань науки, освіти, культури і духовності Рівненської обласної ради провела виїзне засідання, завітавши до позашкільних закладів. Головною метою засідання стала розробка рекомендацій щодо покращення умов функціонування подібних закладів. 

Розпочалося засідання постійної комісії у приміщенні Палацу дітей та молоді. Тут функціонують центри профільної роботи та дозвілля, чимало творчих об'єднань, спортивних та мистецьких гуртків. Окрім художнього напрямку, діти можуть обрати й економічний, комп'ютерний тощо.

Ознайомившись з роботою та устроєм ПДМу члени комісії ухвалили рекомендацію до управління освіти та науки Рівненської державної обласної адміністрації щодо вивчення позитивного досвіду палацу. До списку рекомендацій потрапило і питання співпраці між вищими та позашкільними навчальними закладами.

Світлана Левицька, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань науки, освіти, культури та духовності:

- Будемо звертатися до вищих навчальних закладів, аби вони покращили, активізували свою співпрацю з ПДМом.

Продовження засідання відбулося у стінах Рівненської обласної станції юних натуралістів. Побудована вона ще у 1932 році. Наразі там діє 66 гуртків у 19 навчальних кабінетах. Тож технічних проблем там вистачає. Нагальна проблема станції - встановлення паркану по периметру. З цією потребою керівництво станції звернулося до членів комісії. Натомість посадовці ухвалили рекомендацію, втілення в життя якої вирішить проблему не одного, а відразу трьох позашкільних навчальних закладів: станції юних натуралістів, станції туристів та станції технічних видів творчості.

Іван Вєтров, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА:

- Це був би дуже солідний комплекс позашкільних установ. Тут 8 га землі і, до речі, вона є рельєфною. Якраз підходить аби розвивати технічні види спорту. Для туристів прекрасно можна обладнати відповідні канати, смуги перешкод. Можна зробити  всю потрібну базу.

Постійна комісія серед рекомендацій не оминула і підвищення заробітної плати викладачам позашкільних навчальних закладів та впровадження інноваційних форм профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді. Чи втіляться у життя усі рекомендації буде відомо на наступній сесії Рівненської обласної ради.


111004_PDM sferadesigner

Схожі статті