+380673870816 +380673870816

Під час засідання колегії з управління освіти переймалися здоров'ям школярів

Участь у заході взяли як представники медицини, так  і освіти міста. За даними Національної академії медичних наук України, захворюваність дітей шкільного віку за останні десять років зросла майже на 27%, лише 7 % дітей мають задовільний стан. В порівнянні з іншими регіонами Рівненщина, за словами фахівців, не на останньому місці, проте зазначають, проблеми є.
     Хвороби, що розповсюджуються серед молоді, в більшості випадків спадкові. Та не останню роль зіграли екологія, яка з роками погіршується та нервові розлади, внаслідок навантаження на учнів. Поширилися  серцево-судинні хвороби. У 5 % дівчаток-підлітків виявляють безпліддя. Як результат незадовільного стану здоров’я - 38 % школярів міста  звільненні з уроків фізичного виховання.
     Незадовільним лишається і меблеве устаткування шкільного класу. Парти, не завжди відповідають зросту учня, як наслідок поширена шкільна хвороба - сколіоз. Боротися з низкою проблем молодого покоління  фахівці закликають насамперед батьків. Як не крути – 80 % здоров’я підлітків залежить від них. І лише 10 % відповідальності на себе беруть галузі медицини та освіти. Тому й заклик "Бережіть здоров'я змолоду" як ніколи актуальний для наших  школярів.


110414_Shkola sferadesigner

Схожі статті