+380673870816 +380673870816

Збройні сили України і Польщі забезпечать безпеку Євро-2012

17 травня в рамках візиту до Республіки Польща у Варшаві відбулася зустріч Міністра оборони України Дмитра Саламатіна з Міністром національної оборони Республіки Польща Томашем Семоняком та переговори у складі делегацій обох країн. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.
    У ході зустрічі керівники оборонних відомств України і Польщі обговорили великий спектр питань розвитку двостороннього та регіонального співробітництва в оборонній і безпековій сферах. Як підкреслив глава вітчизняного оборонного відомства, сьогодні і Україна, і Польща серйозно займаються реформуванням власних збройних сил. Зважаючи на це, дуже важливим для обох сторін є обмін досвідом, у тому числі щодо комплектування армії за контрактним принципом. 
     Важливим напрямом співробітництва у військовій сфері Дмитро Саламатін назвав проведення двосторонніх навчань, а також участь українських і польських військових у багатонаціональних навчаннях. Значну увагу Дмитро Саламатін і Томаш Семоняк приділили обговоренню питань співпраці оборонних відомств України і Польщі щодо забезпечення безпеки повітряного простору обох держав під час проведення фінальної частини Євро-2012.
    За підсумками переговорів сторони підписали Протокол про внесення змін та доповнень до Протоколу до Угоди між Міністерством оборони України та Міністерством національної оборони Республіки Польща про військове співробітництво стосовно обміну інформацією й виконання польотів військовими повітряними судами України та Республіки Польща у повітряному просторі обох держав.
     Глави оборонних відомств України та Республіки Польща також акцентували увагу на важливості розвитку інших напрямів двостороннього співробітництва в оборонній сфері. Зокрема, йшлося про співпрацю підприємств оборонно-промислового комплексу України та Польщі, розвиток контактів у гуманітарній сфері тощо.

Схожі статті