+380673870816 +380673870816

Затверджено перші квартири для придбання за здешевленою іпотекою

Міжвідомча комісія затвердила перелік перших квартир для придбання громадянами за умовами здешевленої іпотеки. Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
    Надійшли перші подання із шести регіонів України, і Міжвідомча комісія при Мінрегіоні затвердила перші 542 квартири, які можна придбавати громадянам на умовах здешевленої іпотеки. За словами керівника Мінрегіону Анатолія Близнюка, цей перелік уже надіслано до банків І та ІІ групи відповідно до критеріїв НБУ, які можуть брати участь у програмі здешевлення іпотеки. Також Міністерство оприлюднило цей список на власному офіційному веб-сайті.
    Відповідно до оприлюдненого переліку, вже зараз можуть вибирати квартири мешканці Автономної республіки Крим, Волинської, Запорізької, Полтавської, Сумської та Чернівецької областей. У Сімферополі пропонується 10 однокімнатних та 10 двокімнатних квартир площею 58 – 72,5 кв. м від одного забудовника, 38 одно- та двокімнатних квартир різної площі пропонують два забудовники на Волині, 160 квартир від трьох забудовників, у тому числі 68 трикімнатних площею до 72,5 кв. м, пропонується жителям Запоріжжя. Мешканці Кременчука на Полтавщині можуть обирати собі житло з 80-ти одно- та двокімнатних квартир, по 18 однокімнатних та двокімнатних квартир пропонують два забудовники у Чернівецькій області. Та найбільше готові взяти участь у програмі забудовники Сумщини – мешканці обласного центру можуть обирати собі житло із 208 одно- та двокімнатних квартир від 7 забудовників.

Схожі статті