+380673870816 +380673870816

Залізниці України перевезли майже 185 мільйонів вантажів

Впродовж 5 місяців поточного року залізничним транспортом перевезено 184,7 мільйонів тонн вантажів, що практично відповідає рівню минулого року (99,4%). Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.
    Зокрема, у внутрішньому сполученні залізничники перевезли більш ніж 94 мільйонів тонн, що становить 95,2% до аналогічного періоду минулого року. Зменшення відбулося за рахунок чорних металів, хімічних та мінеральних добрив, мінбудматеріалів, брухту чорних металів, зерна та продуктів помелу.
    В імпортно-експортних перевезеннях спостерігається зростання обсягів вантажних перевезень. Зокрема, обсяги імпортних перевезень збільшилися на 19,2% та за підсумками 5-ти місяців склали 14,23 мільйонів тонн – за рахунок кам’яного вугілля, нафти та нафтопродуктів, руди залізної та марганцевої, коксу, мін будматеріалів, цементу та солі. Експортні перевезення зросли на 10,9%, за рахунок руди залізної, марганцевої, руди кольорової, сірчаної сировини, хімічних та мінеральних добрив, зерна та продуктів помолу, коксу, брухту чорних металів, мінбудматеріалів. 
    За підсумками січня-травня 2012 року на 17,9% зменшився також обсяг транзиту. Падіння відбулося за рахунок нафти та нафтопродуктів, руди залізної та марганцевої, руди кольорової, сірчаної сировини, кольорових металів та виробів з них, лісу та лісних вантажів, хімічних та мінеральних добрив, брухту чорних металів, солі.

Схожі статті