+380673870816 +380673870816

Забудовникам Рівненщини пропонують участь у програмі "Доступне житло"

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив профільним заступникам міст і районів проаналізувати всі житлові об’єкти та запропонувати інвесторам, які їх споруджують, стати учасниками нової іпотечної програми. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Бажаючі зводити на Рівненщині багатоповерхівки з нуля також можуть звертатися в місцеві управління з питань будівництва та архітектури. Там їм запропонують потенційні місця для забудови, а також типові проекти для зведення соціального житла. 
    Водночас Мінрегіонбуд створює комунікаційну платформу для громадян, банків та забудовників, щоб всі учасники програми змогли вибрати найвигідніші пропозиції. Вітчизняні забудовники вже нині можуть заповнити анкету на сайті http://minregion.gov.ua та запропонувати покупцям вільні квартири. Вони будуть доступніші для людей за рахунок участі в держпрограмі, адже кредити здешевлять бюджетним коштом. 
    Так, позичальники сплачуватимуть лише 3 відсотки, а решту їм компенсуватиме держава. Ставши учасниками цієї програми, краяни зможуть вирішити житлову проблему, наголосив Володимир Новак. Окрім соціальної, нова іпотечна програма має суттєву економічну складову. Адже пожвавлення будівельної галузі – це потенціал для місцевих виробничників будматеріалів, а отже й інтенсивність наповнення бюджетів різних рівнів. Водночас це перспективи розвитку малого і середнього бізнесу. Адже торік в будівельній галузі Рівненщини працювало більше половини місцевих приватних підприємців. До того ж це все робочі місця, а отже й добробут краян, резюмував заступник голови облдержадміністрації.

Схожі статті