+380673870816 +380673870816

За жорстоке вбивство падчерки чоловік потрапив за ґрати на сім років

До чергової частини Володимирецького райвідділу міліції зателефонував диспетчер швидкої допомоги і повідомив, що в хірургічне відділення з діагнозом ножове поранення серця доставлено 24-річну жительку Кузнецовська, яка від отриманих травм померла на операційному столі. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Співробітникам райвідділу оперативно вдалося відтворити картину подій, що розвивалися напередодні. 24-річна дівчина приїхала в село, де проживали її мати та вітчим. Нечасті приїзди доньки завжди супроводжувалися пишним застіллям. Цього разу вітчима не було вдома, адже ще зранку він поїхав до місцевого бару, щоб похмелитися. Коли повернувся додому ближче до обіду, чоловік побачив, що його падчерка разом з матір’ю розпиває вино. Після застілля дівчина поїхала до родичів у сусіднє село, а коли повернулася пізно ввечері, то сімейка продовжила святкувати її приїзд.
     Саме після вкотре піднятої чарки, у вітчима прокинувся потяг до виховання і він почав докоряти своїй дружині, що її донька багато п’є та веде аморальний спосіб життя. В розмову втрутилася винуватиця, яка і запропонувала поговорити з вітчимом тет-а-тет, на що останній погодився. Вийшовши в коридор, дівчина штовхнула чоловіка ногою. Для нього це стало страшною образою, і він, недовго думаючи, схопив у кімнаті кухонний ніж та встромив його своїй падчерці прямісінько в серце. Від завданого удару остання впала на підлогу та почала стікати кров’ю, а "татусь" спокійно поклав закривавлений ніж у ящик кухонної шафи та пішов з будинку.     Вбивцю правоохоронці затримали на горищі, де той намагався сховатися. 
     Нещодавно Володимирецький районний суд розглянув справу та визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Вироком нелюду стали сім років позбавлення волі.

Схожі статті