+380673870816 +380673870816

За сім днів піротехніки МНС здійснили вісім бойових виїздів на розмінування боєприпасів

В Рівненській області частішають випадки виявлення вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої Світових війн. З початку року група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС України в Рівненській області, здійснила 74 виїзди та знешкодила 2029 застарілих боєприпасів. Лише за минулий тиждень піротехніки МНС нашої області вісім разів виїжджали на знешкодження небезпечних пам’яток минулого. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМНС України в Рівненській області.
     Так 11 липня група піротехнічних робіт виїхала в місто Острог, де місцевий житель, під час виконання господарських робіт виявив 30 міліметровий артилерійський снаряд, який невдовзі разом з подібною 85 міліметровою знахідкою часів Другої Світової війни, виявленою 9 липня в селі Ярославичі, Млинівського району знешкодили. Вже через добу сапери МНС знешкоджували 76 міліметровий та 125 міліметровий артилерійські снаряди, виявлені неподалік села Вельбівно, Острозького району та в місті Рівному по вулиці Кн. Володимира. А наступного дня рятувальники МНС знешкоджували 149-ти та 76 міліметровий боєприпаси знайдені в селі Новостав, Рівненського району та в приватному господарстві міста Острог. 
     На вихідні піротехніки також не відпочивали, у суботу в обласному центрі, по вулиці Малорівненській, була знешкоджена 82 міліметрова мінометна міна часів Другої Світової війни. А вже в неділю 125 міліметровий артилерійський снаряд, який виявив місцевий житель в річці Замчисько. Дана знахідка становила серйозну небезпеку, адже перебувала під залізничним мостом в напрямку Костопіль-Сарни, і вібрації, які створюють проїжджаючи через міст потяги могли призвести до своєчасної детонації боєприпасу.

Схожі статті