+380673870816 +380673870816

За повернення квадроцикла працівнику ДАІ пропонували 400 доларів

Купити правоохоронця не вийшло. Дарма сподівався мешканець одного з районів на Рівненщині вирішити шкурне питання за допомогою хабара.
     Працівники Державтоінспекції Дубровицького райвідділу міліції під час несення служби в селі Заслуччя, Дубровицького району, зупинили квадроцикл марки "HONDA", без державного номерного знаку, під керуванням 19-річного Юрія, жителя Рокитнівського району. Вартові доріг під час перевірки встановили, що даний транспортний засіб незареєстрований у встановленому порядку на території України, документи, які підтверджують його походження у водія були відсутні. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.
     Перевіривши по базі Державтоінспекції номери агрегатів транспортного засобу, з’ясувалося, що даний транспортний засіб ввезений на територію України поза митним контролем. Працівники ДАІ даний квадроцикл доставили на штрафмайданчик Дубровицького райвідділу міліції.
      Юрій прийшов додому та розповів ситуацію яка склалася своєму батьку, Леоніду. Останній поміркувавши зателефонував до начальника районного відділення Державтоінспекції Олександра Калюша з пропозицією фінансово вирішити дане питання. Однак, сумлінний правоохоронець, як і вимагає того Закон, після телефонного дзвінка відразу про пропозицію повідомив начальника Дубровицького райвідділу міліції, працівників міліції по боротьбі з економічною злочинністю та місцевого прокурора.  
     46-річний Леонід, не вагаючись, прийшов до відділення ДАІ Дубровицького райвідділу міліції для зустрічі з Олександром Калюшем, не підозрюючи що його приховано чекають працівники прокуратури та міліції. Під час спілкування з правоохоронцем чоловік з кишені дістав 400 доларів США та положив на стіл, сподіваючись за це забрати свою "HONDA" . Натомість, за лічені секунди до кабінету завітали прокурор, оперуповноважений працівник міліції з економічною злочинністю, та поняті. Факт передачі хабара був задокументований на відео. Леонід спочатку заперечував свою вину, мовляв дістав гроші щоб їх перерахувати, але згодом оцінивши ситуацію зізнався у скоєному.
     Дані купюри були вилучені в присутності понятих, зібрані відповідні матеріали, та відібрані письмові пояснення. Наразі ведеться слідство та вирішується питання в порушенні кримінальної справи.

Схожі статті