+380673870816 +380673870816

За один день на Рівненщині вода забрала життя трьох дітей

За один день, 11 липня цьогоріч, на Рівненщині втопилися троє неповнолітніх. У воді загинули дві десятирічні дівчинки і хлопчик, якому не виповнилося ще й трьох років. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
    Так, біля ставка у селі Ільпінь Здолбунівського району влаштували собі пікнік 10-річна місцева мешканка Олена та її ровесниця Аліна, яка приїхала з міста Короча Белгородської області Росії до бабусі погостювати. Оскільки дівчата не вміли плавати, їм заборонили купатися. До того ж на ставку розміщувалася і табличка з відповідним написом. Те, що дівчата на березі відпочивали, бачили і працівники рибоохорони, але оскільки у воду діти не заходили, то їхньому відпочинку ніхто не заважав. Що сталося далі, нині важко сказати.
     Місцеві мешканці, які проходили неподалік ставка, побачили у воді тіло дівчинки і одразу ж забили тривогу. Але, коли його дістали з водойми, на жаль, дитина не подавала ознак життя. До останнього була надія, що інша дівчинка всього лиш перелякалася і десь переховується, але водолази згодом витягли і її з водойми. Наразі проводиться перевірка всіх обставин. Мати 10-річної Аліни на момент трагедії їхала забирати доньку додому в Росію. І ця страшна звістка застала її якраз у дорозі. 
     Ще одна трагедія сталася того ж дня у селі Городок Рівненського району. Батьки Віталія, якому лишень два з половиною роки, займалися по господарству, коли син катався на самокаті поблизу їхнього будинку поруч із річкою Устя. Наїхавши на кладку, хлопчик опинився у воді, у якій і обірвалося життя дитини.

Схожі статті