+380673870816 +380673870816

З 28 травня пасажири зможуть користуватися Інтернетом у швидкісних поїздах

Залізничники закінчують організацію роботи телекомунікаційної мережі безпроводового доступу до мережі Інтернет у поїздах, що курсуватимуть на дільницях швидкісного руху. Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.
    Зокрема, на напрямку швидкісного руху прокладено 1262 км захисної полімерної трубки та броньованого волоконно-оптичного кабелю. Обладнання введено в експлуатацію у повному обсязі на Донецькій та Львівській залізницях, на Південно-Західній та Південній залізницях – наразі ведуться роботи.
    Станом на 14 травня завершується встановлення радіовеж: встановлено 207 радіовеж з 223 на дільниці Львів – Київ – Донецьк та 12 радіовеж з 24 на дільниці Полтава – Харків. Залізничні зв’язківці виконують роботи із підключення радіовеж до електроживлення.
    Готується також рухомий склад, зокрема закуплено та сконфігуровано обладнання, підготовлені проектні рішення для його встановлення, які знаходяться у стані погодження з виробником електропоїздів – компанією Hyundai Rotem. Планується, що роботи буде закінчено до 21 травня. Загалом введення телекомунікаційної мережі в експлуатацію з наданням послуг доступу до мережі Internet пасажирам швидкісних поїздів заплановано на 28 травня.

Схожі статті