+380673870816 +380673870816

Втікаючи від луцьких прикордонників, українець зачепився за "кактус"

У минулі вихідні на ділянці відділу "Самари" прикордонники Луцького загону поблизу кордону із Білоруссю затримали контрабанду товарів народного споживання. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.
    Під час відпрацювання інформації про можливу протиправну діяльність на даному напрямку вартові помітили чорний джип без номерних знаків. Іномарка рухалася в бік кордону на великій швидкості. Вимогу зупинитись водій проігнорував, але був зупинений засобом примусової зупинки "кактус", не доїхавши до держрубежу 100 метрів. Автомобілем "Сузукі" 20-річний українець хотів переправити в Білорусь 121 пару жіночого взуття, більше 300 комплектів жіночого одягу і нижньої білизни та два тюки одягу, який був у використанні.
    Рішенням районного суду за порушення кордону та злісну непокору прикордонному наряду порушника, жителя села Межисить, притягнуто до адмінвідповідальності та накладено штраф у розмірі 1700 гривень. Затриманий товар та автомобіль, попередня вартість яких склала 32 тисячі гривень, передали представникам митниці.

Схожі статті