30.03.2011, 17:34
1028
Всеукраїнський місячник Червоного Хреста
![](/img/1000/news243.jpg)
25 тисяч громадян на Рівненщині перебувають на обліку в організаціях Товариства Червоного Хреста України. В рамках місячника, для них планується збір коштів, медикаментів та предметів особистої гігієни. Окрім того, товариство виконує 17 гуманітарних програм. Зокрема вдосконалення роботи патронажної служби та подальший розвиток пунктів першої медичної допомоги в сільських населених пунктах. Цьогоріч, Всеукраїнський місячник Червоного Хреста пройде під гаслом "Відкрий волонтера в собі". За словами Володимира Соколенка, товариство планує залучити велику кількість благодійників та просто небайдужих людей.