+380673870816 +380673870816

Волинські рятувальники надали допомогу лебедю, який упав на землю

На пункт зв’язку пожежної частини міста Володимир-Волинський надійшло повідомлення про те, що на території міськрайонного центру зайнятості лежить великий білий лебідь. Люди бачили, що птах під час польоту раптово почав втрачати висоту і впав спочатку на дах двоповерхової будівлі, а потім і на землю майже в центрі міста. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    На допомогу "потерпілому" прибули місцеві рятувальники. Враховуючи, що птах міг травмуватися під час падіння, рятувальники накрили його простирадлом і доправили пернатого до міської ветеринарної клініки. Тут його оглянули фахівці та надали кваліфіковану допомогу: як з’ясувалося, на хвості у птаха була велика площа обледеніння, що спричинило до швидкої втоми летуна і втрати координації.
    На щастя, птах після падіння залишився неушкодженим. Рятувальники нагодували бідолаху хлібом і відвезли до його родини – на річці Луга за містом зимують понад 20 білих лебедів. В цьому місці річка не замерзла, а з харчуванням птахам допомагали місцеві мешканці – от білі лебеді і залишаються тут зимувати вже декілька років поспіль.

Схожі статті