+380673870816 +380673870816

Вогнеборці Рівненщини отримали відзнаки від Міністерства

Почесними відзнаками Міністерства надзвичайних ситуацій "За відвагу у надзвичайній ситуації" другого ступеня нагородили рівненських вогнеборців, які цієї весни під час пожежі в одній із багатоповерхівок міста врятували життя двом малолітнім дітям. 

Міністерство надзвичайних ситуацій України нагородило Олександра Вознюка та Андрія Пастушка відзнакою "За відвагу" 2 ступеня, які при гасінні пожежі проявили неабияку мужність та врятували малолітніх дітей із вогню.

Олександр Вознюк працює у пожежній частині понад 10 років. Чоловік із упевненістю розповів, що будь-який рятувальник на його місці вчинив би так само, адже в такі моменти думаєш лише про збереження життя людини, навіть коли ризикуєш своїм. Андрій Пастушок розпочинав кар'єру працюючи водієм пожежної машини. Зараз він начальник караулу, а рятувальником працює понад 15 років. 

Вкотре вогнеборці врятували два людських життя. 21 травня близько дев’ятої години вечора до оперативно-диспетчерської служби Управління МНС України у Рівненській області надійшло повідомлення про пожежу у багатоповерхівці на вулиці Євгена Коновальця.

Віктор Грицюта, начальник зміни оперативно-координаційного центру УМНС в Рівненській області:

- було направлено на місце виклику СДПЧ 1 у складі двох відділень і караульної драбини. По прибуттю встановили, що пожежа виникла на першому поверсі у двохкімнатній квартирі. Організували 2 ланки, одна пішла до балкону, друга - на розвідку через вхідні двері.

Група бійців МНС в апаратах захисту органів дихання піднялися по висувній драбині на балкон та розбили скло.

Олександр Вознюк, командир відділення:

- складність була в тому, що вікна на балконі дерев’яні та щільно закриті. Прийшлося їх вибивати.

Через декілька секунд рятівники потрапили до приміщення і винесли дітей на свіже повітря.

Андрій Пастушок, начальник караулу:

- дим сильно йшов. Було чути крик дітей. Поки ми приїхали мешканці вже почали вибивати вікна. Цим склом діти поранили трошки ручки.

Після надання першої медичної допомоги дітей відправили до лікарні, у яких діагностували отруєння чадним газом. Саме завдяки героїзму, професійності та сміливості рівненських вогнеборців життя малюків збережено.


110630_Poratynok Ditey sferadesigner

Схожі статті