+380673870816 +380673870816

Визначено переможців та лауреатів І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Участь у конкурсі взяли державні службовці апарату облдержадміністрації і державні службовці відділів міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. Переможців визначали в двох номінаціях: "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст". Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Дерслужбовців тестували на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця; складання ділового документа. Також вони вправлялися у володінні персональним комп’ютером. 
    Відтак, у номінації "Кращий керівник" перемогла завідувач сектору зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації Тетяна Сімчук. А у номінації “Кращий спеціаліст” переможцем визнано головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Юлію Петрук. Переможці І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” візьмуть участь у ІІ турі Конкурсу.

Схожі статті