+380673870816 +380673870816

Випробування нових поїздів Hyundai триватимуть до 24 травня

Випробування нових міжрегіональних електропоїздів Hyundai продовжаться до засідання приймальної комісії 24 травня. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.
    Перший заступник генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко пояснив, що наразі проходять експлуатаційні випробування першого поїзда Hyundai Rotem, як і було обумовлено вимогами контракту. Решта поїздів знаходяться в стадії підготовки та приймальних випробувань. Під час експлуатаційних випробувань на залізницях України електропоїзд Hyundai Rotem досягає замовленої Укрзалізницею швидкості 160 км/год, з якою надалі курсуватиме українськими залізницями. Під час експлуатаційних випробувань на ділянках Південної, Південно–Західної та Львівської залізниць електропоїзд Hyundai Rotem досяг швидкості 180 км/год. 
    За словами Миколи Сергієнка, 24 травня в ході засідання приймальної комісії фахівці, які займаються питаннями проведення приймальних та сертифікаційних випробувань, а також контролю якості конструкцій електропоїздів, їх надійності, залізничники, експлуатаційники та науковці розглянуть результати заводських, приймальних та експлуатаційних випробувань.

Схожі статті