+380673870816 +380673870816

Верховна Рада заборонила трансляцію ворожіння та гадання на телебаченні

Верховна Рада України оголосила тверде "ні" діяльності ворожок, екстрасенсів та хіромантів у сфері мас-медіа. Нещодавно можновладці прийняли закон, який забороняє трансляцію ворожіння та гадання на телебаченні. Також чиновники наклали вето на будь-яку рекламу цих нетрадиційних послуг у засобах масової інформації та на білбордах.

Ворожки, екстрасенси, знахарі, цілителі, віщуни та астрологи. З ухваленням нового закону всі ці чарівники повинні зникнути не лише з екранів телевізорів, а й з рекламних публікацій в мас-медіа. В обласному представництві Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення цю звістку сприйняли позитивно. Адже нерідко серед людей з надприродними можливостями трапляються шарлатани, які не лише "викачують" гроші, а й несуть шкоду здоров’ю. 

Дмитро Тарасюк, представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Рівненській області:

 - І те, що сталося, треба було зробити вже давно і не дати можливості людям, які з’являються на телеекранах, особливо в нічний час, на картах гадали і так далі. І якщо на телеекрані вони з’являються не так часто, то підшивки газет рясніють всілякими ворожками, платять гроші, якимось чином отримують ті ліцензії. Те, що сталося я цілком схвалюю.

Вітторіо Маджестік вже вісім років працює під цим псевдонімом у сфері астрології. Він розповів, що новий закон Верховної Ради сприйняв з іронією. Викорінити величезну кількість ворожок, екстрасенсів та хіромантів у нашій державі та попит на такі послуги, подібні зміни у законодавстві навряд чи зможуть. Тим більше, що заборонений плід завжди солодший.

Вітторіо Маджестік, астролог:

- Астрологія пережила інквізицію і я думаю, що у наш час навряд чи допоможе цей закон. Влада показала себе дуже примітивно. Ми зараз живемо у час окультизму та магії.

Найбільше ж від подібних нововведень зраділа офіційна церква. Людей з надприродними здібностями священики споконвіку називають "слугами диявола". Вони розповіли, що найбільше обурює те, що безліч ворожок та екстрасенсів для своєї діяльності використовують церковну символіку.

Василь Рудніцький, священик, керівник прес-служби Рівненської єпархії УПЦ КП:

- Церкву тішить прийняття такого закону. Цим самим держава теж почала боротися з гадалками, екстрасенсами. Прикро, коли бачиш цих екстрасенсів, реклама була як в газетах, так і на телебаченні. І найбільш прикро, що це був обман. І дуже часто люди потрапляли в цю диявольську пастку.

Рівняни ж такі зміни сприйняли неоднозначно. Для одних передачі про екстрасенсів на телебаченні були чи не найулюбленішими. Інші ж просто не сприймають всерйоз діяльність гадалок, знахарів та цілителів

Поліна:

- Мені здається, що можна, щоб це було. Якщо це комусь допомагає, тоді ця передача потрібна.

Володимир:

- Я рахую, що у нас є церква і вона була споконвіку. А вони шарлатани. Ставлюсь недобре до них.

Оксана:

- Я вірю в Бога і знаю, що наша доля в руках Всевишнього.

На цьому боротьба з "магічною армією" у Верховній Раді може не припинитися. Які ще обмеження чи заборони застосують депутати та чи не накличуть на них у відповідь на це порчу обурені ворожки, знахарі та екстрасенси - покаже час.

 


120116_Extrasensu по sferadesigner

Схожі статті