+380673870816 +380673870816

В Квасилові неподалік Рівного людям на голову сиплеться цемент

Невтішну картину виявили жителі вулиць Соборної, Б. Хмельницького, Шкільної, Тополиної, Берегової, Давньої, Зеленої смт Квасилів, що неподалік Рівного. Ці вулиці в ніч на 28 квітня 2012 року зненацька посіріли. Про це повідомляє KVASILOV.COM.
    Квасилівчани пов'язали забруднення території пилоподібною речовиною сірого кольору з одним із найбільших підприємств цементної галузі в Україні ПАТ "Волинь-цемент". На місці події працювала спеціальна комісія у складі представників Рівненської обласної прокуратури, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, начальника Рівненського районного відділу управління Держтехногенбезпеки , лікаря з комунальної гігієни Рівненської районної санітарно-епідеміологічної станції МОЗ України, державного інспектора екологічної інспекції з питань охорони навколишнього середовища, заступника селищного голови. 
    Окрім того, були присутні представники Здолбунівської районної санепідемстанції. Головним спеціалістом - державним інспектором з охорони НПС Рівненської області відділу інструментально-лабораторного контролю були відібрані проби грунту в декількох місцях вулиці Соборна.
    Окрім того, члени комісії зустрілися з директором з продажу ПАТ "Волинь-цемент". Ігорем Давидюком ,аби з’ясувати, що ж спричинило забруднення селища. Втім, з неофіційних джерел вдалося з’ясувати, що коли на заводі запускають печі, фільтри по технології вимикають. А на 4 і 5 печі фільтри ще застарілі. Саме це, за однією з неофіційних версій і спричинює викиди. Чи це так - з’ясують експерти.

Схожі статті