+380673870816 +380673870816

Укрзалізниця запровадила автоматизовану online-систему продажу квитків

Відсьогодні пасажири, які користуються залізничним транспортом України, зможуть купити квитки на поїзди через нову автоматизовану систему, яка працює в режимі online. Фахівцями Укрзалізниці впроваджується в дослідну експлуатацію власна система продажу проїзних документів через Інтернет у пасажирських перевезеннях. Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.
    Пасажири мають можливість скористатися новою системою продажу квитків через електронні канали обслуговування на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню “Пасажирам” або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/. У режимі online можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду.  
    Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб. Автоматизована система продажу квитків через електронні канали обслуговування впроваджена з метою розширення сфери послуг у пасажирських перевезеннях до Євро 2012. 
    Наразі програмне забезпечення автоматизованої системи продажу квитків через електронні канали обслуговування впроваджено в дослідну експлуатацію. Розширюється перелік банківських установ, які надають послуги перерахунку коштів через Інтернет.

Схожі статті