+380673870816 +380673870816

Україна виконує рекомендації ООН з контролю за наркотиками

Міжнародний комітет ООН з контролю за наркотиками (МККН) представив доповіді щодо роботи Комітету за 2011 рік. У документах позитивно відзначено роботу Уряду України, спрямовану на зменшення масштабів використання ін’єкційних наркотиків та протидію поширенню в Україні захворювань на ВІЛ/СНІД. МККН вітає також введення в національне законодавство України обов’язкової вимоги щодо отримання дозволів на ввезення низки речовин зі Списків III і IV Конвенції 1971 року. Про це повідомила прес-служба Державної служби з контролю за наркотиками.
    Зазначається, що Україна виконує рекомендації МККН у плані поліпшення координації діяльності національних структур, органів виконавчої влади та правоохоронних органів щодо скорочення попиту і пропозиції незаконних наркотиків, а також у вдосконаленні інформаційної системи. 
    Експерти ООН відзначають, що Україна дедалі активніше бере участь у системі міжнародного співробітництва з питань контролю за наркотиками та протидії наркобізнесу. Створена у квітні 2011 року Державна служба з контролю за наркотиками, як головний координаційний орган у цій сфері, взаємодіє з Управлінням ООН з наркотиків і злочинності, Групою Помпіду Ради Європи, іншими міжнародними організаціями та компетентними органами іноземних держав.

Схожі статті