+380673870816 +380673870816

Україна має шанс створити досконалий електронний земельний кадастр

Як і передбачено Законом "Про Державний земельний кадастр", нова автоматизована кадастрово-реєстраційна система, розроблена в рамках співпраці зі Світовим банком, буде запущена для повноцінного функціонування вже з 2013 року. Про це повідомила прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.
    Система українського кадастру містить і буде підтримувати такі шари і основні набори даних, як відомості про земельні ділянки, реєстрацію прав, обмеження землекористування, угіддя, державні геодезичні мережі, індексні кадастрові карти, нормативну грошову оцінку, ортофотокарти і ортофотоплани, топографічні та інші базові карти.
    Нині проводиться приймання створених у рамках проекту Світового банку ортофотопланів масштабу 1:10 000 на всю територію України, 1:5 000 - на сільські населені пункти і 1:2 000 - на міста, а також векторних індексних кадастрових карт. Проходить тестування вдосконалена пілотна версія єдиного програмного забезпечення ведення кадастру, а також відпрацьовуються вимоги до його фінальної версії.

Схожі статті