+380673870816 +380673870816

Учні 6 північних районів Рівненщини лишилися без шкільного обіду

     Учні 6 північних районів Рівненщини, які найбільше постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, лишились без шкільного обіду, причому, згідно з чинним законодавством, держава їм гарантує це право безкоштовно. Причина - міністерство соціальної політики змінило порядок отримання тендерів підприємствами на обслуговування шкільних їдалень. Внаслідок чого, тисячі рівненських дітлахів вже третій день ніхто не годує.

     У пані Оксани семеро дітей, шестеро з них навчаються у Городищенській загальноосвітній школі Березнівського району. Вже третій день їх у школі не годують. Батьки стурбовані і оббивають пороги місцевої влади. Ні місцева, ні обласна влада нічим допомогти цим людям не може.

     Право на визначення підприємця-годувальника в шкільних їдальнях відтепер має Міністерство соціальної політики України. Цьогоріч, тендер виграло ТОВ "Авіка" із Дніпропетровська. Саме на них лежить відповідальність за  голодних школярів.

     Місцевий комбінат громадського харчування шкільні їдальні обслуговує вже 42 роки. Ніколи ні скарг, ні проблем з цим у них не виникало. Але цьогоріч ситуація для них виявилася не передбачуваною. Їхня пропозиція державі була меншою на 1,5 мільйони гривень, за переможця конкурсних торгів. І на думку, директора цього підприємства, Галини Кравчук - в цьому задіяні корупційні схеми, адже мова йде про десятки мільйонів гривень і вона сама навіть неозброєним оком бачить численні порушення.

     В управлінні ж соціальної політики Рівненської області коментувати ситуацію відмовилися. Втім, ми сподіваємось, що все ж таки керівництво цієї владної структури на контакт з журналістами погодиться.

А поки батьки готують дітям бутерброди та штурмують владні кабінети у пошуках правди.

 


110405_Berezno sferadesigner

Схожі статті