+380673870816 +380673870816

У віддалених куточках Рівненщини активно вакцинують людей віком 60+

Фото пресслужби РОДА

Наразі в Рівненській області МОЗ та «Коаліція за вакцинацію» реалізують проєкт зі щеплення проти COVID-19 літніх мешканців у віддалених населених пунктах. За перший тиждень проєкту було здійснено 30 виїздів, 162 провакциновано особи.

"Проєкт «Транспортування мобільних бригад із вакцинації до пацієнтів у важкодоступних населених пунктах в Україні» має на меті захистити, насамперед, людей, віком від 60 років, які знаходяться в групі медичного ризику, маломобільних осіб та членів їхніх сімей", - пояснив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Повідомляє пресслужба РОДА.

Ініціатива реалізується у 5-ти територіальних громадах: Сарненській, Рокитнівській, Зарічненській, Великомежирицькій і Дубровицькій. Графіки виїздів мобільних бригад розміщено також на офіційному вебсайті ОДА.

Так, у рамках проєкту, мобільні бригади працюють у семи західних областях України – Рівненській, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій. Увага сконцентрована на тих населених пунктах, де показники охоплення вакцинацією людей віком 60+ найнижчі.

"На Рівненщині триває вакцинальна кампанія зі щеплення проти COVID-19 літніх мешканців у віддалених населених пунктах, яку зініціювали МОЗ та «Коаліція за вакцинацію». Медики Рокитнівського ЦПМСД виїжджають в села, зокрема, один з маршрутів - це смт Рокитне - смт Томашгород - с.Томашгород - с.Єльне. Щеплюють людей зазвичай вдома, адже старше населення часто не може пересуватися самостійно. Поки що пенсіонери отримали першу дозу. Завдяки цьому проєкту ми поїдемо, щоб вакцинувати їх другою дозою. Загалом настрій у населення позитивний", - розповіла гендиректорка КНП "Рокитнівський ЦПМСД" Ірина Барановська.

Нагадаємо, упродовж січня - березня цього року Міністерство охорони здоров'я України та Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України та за підтримки Фундації «Кока-Кола» реалізують проєкт з вакцинації проти COVID-19 мешканців віддалених населених пунктів України.

Схожі статті