+380673870816 +380673870816

У січні на полицях магазинів з'являться продукти, марковані емблемою зі словами "З турботою про Українське!"

"З турботою про Українське!" - таку назву має спільний проект, який презентували Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов та Голова правління "Укоопспілки" Владислав Гончаренко.
     У своїй промові Сергій Орєхов нагадав, що робота Держспоживінспекції спрямована на реалізацію Програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей", однією з основних цілей якої є турбота про кожну людину. Саме тому Урядом країни і особисто Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим взяті під особливий контроль питання захисту прав споживачів, в свою чергу Інспекція щотижня доповідає про стан та якість споживчого ринку Главі Уряду.
     Голова Держспоживінспекції підкреслив, що результати проведених наприкінці 2011 року перевірок з використанням виділених бюджетних коштів, а це 1,7 мільйонів гривень, вразили всіх. 
     Саме задля повного інформування споживача, надання громадянам України правдивої, достовірної інформації про те, де зроблені продукти харчування, які вони купують, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів і Укоопспілка (споживча кооперація) розробили спеціальне, інформаційне маркування для вітчизняних продуктів харчування. Про це повідомила прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів. 
     Вже у січні на полицях українських магазинів з'являться продукти, марковані спеціальною емблемою зі словами "З турботою про Українське!". Крім того, в магазинах, які приєдналися до соціального проекту, з'являться спеціальні плакати, що повідомлять про переваги вітчизняних продуктів харчування. 
     Організатори розраховують: ідею підтримають і повідомлять своїм покупцям про походження товарів соціально відповідальні компанії. Першим учасником проекту стала Центральна спілка споживчих товариств України (Укоопспілка), до складу якої входить понад 260 виробничих підприємств. Саме вони виробляють українські продукти харчування, які нічим не поступаються за якістю закордонним аналогам і навіть мають ряд переваг.

Схожі статті